Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wielki charytatywny piknik dla małej Zuzi

Już po raz trzeci podczas charytatywnego pikniku dla Zuzi turkowianie pokazali jak wielkie i otwarte mają serca. 

Zuzia od urodzenia nie ma łatwej drogi. Podczas porodu doszło do niedotlenienia, co pociągnęło za sobą dalsze konsekwencje. W specjalistycznym szpitalu zdiagnozowano u niej encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną pod postacią leukomalacji torbielowatej oraz padaczkę na tle niedotlenienia okołoporodowego. Każdy kolejny dzień dla Zuzi i jej najbliższych to walka o zdrowie, sprawność i lepsze życie. Mała bohaterka walczy i nie zważając na rokowania lekarzy dzielnie robi postępy. Aby dziewczynka mogła pokonywać kolejne bariery potrzebna jest jednak ciągłe leczenie i rehabilitacja, a to wiąże się ze sporymi wydatkami.

W 2016 roku po raz pierwszy zorganizowano rodzinny piknik, podczas którego zbierano środki na leczenie i rehabilitację Zuzi. Od tamtej pory to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz wakacyjnych wydarzeń i w niedzielę, już po raz trzeci przyjaciele Zuzi stanęli ramię w ramię przygotowując dla wszystkich moc atrakcji. Na uczestników pikniku czekali animatorzy, było stoisko  paintballem, dmuchane zjeżdżalnie, fotobudka i wiele, wiele innych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również aukcje na których można było wylicytować między innymi wycieczki,  kosmetyki, czy usługi fryzjerskie. Za symboliczny datek można było spróbować pysznych ciast albo zmienić kolor włosów. Wszystko po to, aby wspómóc małą Zuzankę.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja