Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Organizatorzy Turmageddonu dziękują

II Integracyjny Bieg z Przeszkodami Turmageddon przyciągnął ponad 80 zawodników i taką samą liczbę „Asystentów”. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla uczestników. Wielu z Was pokonało kilkadziesiąt kilometrów, aby w sobotę zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami. 

Dziękujemy za Wasz entuzjazm, radość z pozytywnego zmęczenia i miłe słowa odnośnie organizacji imprezy.

Serdeczne podziękowania kierujemy do: Urząd Miasta Turku i Starostwo Powiatu Tureckiego,  Miranda sp. z o.o., Sun Garden Polska, EK Elektrokabel, AMBRO logistics sp. z o.o., Mleczarnia Turek sp. z o.o., SOD Spółka Jawna, PHU Wulis, PHU Pinus, Stajnia „ROKA”, OSP Turek, SINTUR Spółka z.o.o, Automobil Klub Turek, P.P.H.U Vigo, Kupiec Sp.z.o.o, P.H.U Bram-Tur, Biuro Reklamy Kleks, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku oraz do samorządowców i organizacji pozarządowych, za okazaną bezinteresowną pomoc i udział w imprezie.

Ogromne podziękowania dla wodzireja DJ Marka Górskiego za fantastyczną atmosferę podczas całego wydarzenia.

Bez Waszego zaangażowania i wsparcia Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Turmageddonu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Organizatorzy
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja