Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Striker na turnieju w Łasku

9 czerwca reprezentacja kadetów starszych oraz juniorów klubu Striker w Turku brała udział w turnieju PROYAMA w Łasku. Blisko 150 zawodników rywalizowało na trzech polach walki w trzech formułach walki. 

W składzie naszej reprezentacji znaleźli się:
-Patryk Szulc
-Wiktor Lebiedziński
-Mateusz Ciechowicz
-Hubert Majka
-Błażej Ogrodowczyk
-Hubert Izydorkiewicz

Cała nasza drużyna spisała się wyśmienicie, zgarniając 6 medali różnego koloru. Złoto w swoich kategoriach wagowych zdobyli: Patryk Szulc, Wiktor Lebiedziński oraz Hubert Izydorkiewicz. Na drugim stopniu podium, przegrywając w finale stanął Mateusz Ciechowicz, brąz dla Huberta Majki oraz Błażeja Ogrodowczyka. Z zawodnikami przebywał trener Kamil Więcławek oraz sekundant Marcin Wojciechowski.

Zbliża się koniec sezonu startowego, ale nasi zawodnicy już w tę niedziele będą mieli okazję uczestniczyć w dwóch dużych wydarzeniach. Pierwszy z nich to Ogólnopolskie sparingi Muay Thai w Poznaniu, drugim będzie pokaz Kicboxingu na pikniku rodzinnym Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – oddział w Turku, który będzie miał miejsce 17 czerwca od godziny 15:00 na OSIRZE w Turku. Zapraszamy wszystkich sympatyków pupili domowych oraz osoby chcące zobaczyć naszych fighterów w akcji. Na pikniku, będzie możliwość nauczenia się poszczególnych technik MUAY THAI!

Zarząd klubu dziękuje wszystkim partnerom klubu, którzy aktywnie wspierają nasze działania: firmie Angie Power Service z Konina, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja