Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
TUR remisuje z Oranje

W sobotę trampkarze młodsi rozgrywali swoje ostatnie spotkanie w grupie mistrzowskiej podejmując na swoim boisku lidera tabeli Oranje Konin. Mecz zakończył się remisem 2:2, który pozwolił naszej drużynie zająć trzecie miejsce w tabeli i uzyskać awans do Wielkopolskiej Ligi Trampkarzy.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, drużyny prezentowały podobny poziom umiejętności. Skuteczniejsi jednak w pierwszej połowie byli goście, którzy pierwszą bramkę strzelili w 15 minucie, a po kolejnych 10 minutach dołożyli kolejne trafienie. Nasi zawodnicy mimo, że kilkukrotnie próbowali to przed przerwą nie potrafili znaleźć drogi do bramki.

Podopieczni Bartosza Grabowskiego, żeby zachować trzecie miejsce musieli przynajmniej zremisować spotkanie i od początku drugiej połowy było widać, że są bardzo zdeterminowani i co raz odważniej poczynają sobie na boisku. Szczęścia zabrakło Piotrkowi Kubce, kiedy jego dwa strzały zatrzymały się na poprzeczce. Chwilę później na bramkę strzelał Nikodem Marciniak, bramkarz gości zdołał co prawda obronić uderzenie, jednak do pustej bramki piłkę dobił Adam Oleksy. Po paru minutach od bramki kontaktowej TUR doprowadził do wyrównania. Środkiem boiska przedarł się Kamil Krotowski, który wyłożył piłkę do wbiegającego w pole karne Marciniaka, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. W ostatniej akcji meczu zwycięstwo naszej drużynie mógł zapewnić Filip Staszak, jednak jego strzał głową minimalnie minął bramkę rywala.

TUR: Kamil Ślusarek, Kacper Brzostowski, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Patryk Cieślak, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Piotr Kubka, Kacper Kałużny oraz Szymon Klecha, Błażej Potasiński, Dominik Zub, Kacper Chruściński, Filip Kurek, Jakub Kotoński, Kamil Krotowski.

Trener: Bartosz Grabowski
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.