Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
TS: STOP dla zwijania Turku

Z licznych wypowiedzi ludzi sprawujących władzę w Turku w szczególności burmistrza Antosika i wspierających go bezkrytycznie niektórych  radnych, także artykuły niektórych dziennikarzy okazują marazm intelektualny ludzi rządzących Turkiem. Jedyny cel tych rządów, to władza i jej frukta. Brak perspektywicznego myślenia i wprost dziecinne podejście do nałożonych przez wyborców obowiązków.

Wynikiem takiego stylu rządzenia jest zwijanie miasta. Już dziś zaczyna brakować uzbrojonych  terenów pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne. Kuriozalna krytyka planowania przestrzennego, które jest nieodzowne w planowaniu rozwoju i jego realizacji, świadczy o głębokiej zapaści myślenia o rozwoju miasta .A przy tym wszystkim buta i arogancja, próba robienia użytku z własnej niewiedzy i ignorancji. Polityka murkowo-chodnikowa jako wyraz miastotwórczej koncepcji rozwoju , to wszystko na co stać Antosika i jego ekipę. Jego poplecznicy nie kryją się popieraniem Marksa, czy krytyką wobec Żołnierzy Wyklętych. Na takie działanie nie ma przyzwolenia ze strony Towarzystwa Samorządowego nastawionego na rozwój miasta i wspieranie rodzin, które pielęgnują konserwatywny styl życia i patriotyzm.

Na tym tle dziwić musi przyzwalanie na jakie pozwalają  poważne siły polityczne i stojący za nimi poważni politycy, którzy są w naszym mieście. Obudźcie się. Zegar tyka także dla Was. Turek Antosika staje się wyspą niedorozwoju wobec przyspieszonego rozwoju Polski. Nie korzysta z pieniędzy unijnych i krajowych proporcjonalnie do swego potencjału. Nie korzysta z polityki rządu, który postawił na zrównoważony rozwój. Najlepszą miarą zrównoważonego rozwoju jest płaca za rzetelna pracę. Na pond 900 miast w Polsce, Turek zajmuje miejsce w połowie dziewiątej setki. To także miara Turku burmistrza Antosika.

Trzeba przerwać chocholi taniec. Jeszcze nie jest za późno !!!

Zarząd 
Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja