Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Władysławów: Russocice pożegnały księdza Łukasza Dzikiewicza

Osoba o wielkim sercu która po cichutku czyniła dobro. Pełna poczucia humoru, troskliwa i energiczna. Właśnie tak wierni mówią o księdzu Łukaszu Dzikiewiczu, który opuścił parafię p.w. św. Michała Archanioła w Russocicach i rozpoczął nową drogę w Czernikowie.

Wszystkie osoby, które zaznały dobra płynącego od księdza Łukasza Dzikiewicza zebrały się w kościele w Russocicach, by sprawić niespodziankę swojemu mentorowi i przyjacielowi.


-To ksiądz zawsze pozytywnie nas zaskakiwał. Robił nam niespodzianki oraz pozytywne psikusy. Tym razem to my go zaskoczyliśmy i po mszy świętej podziękowaliśmy za wszystko co dla nas zrobił- mówiła Joanna Wągiel, przewodnicząca rady rodziców w Zespole Szkół we Władysławowie.


W kościele zebrali się między innymi ministranci, zespół Schola, szkolne koło Caritas prowadzone właśnie przez księdza Łukasza Dzikowskiego, sołtysi, rada rodziców Zespołu Szkół we Władysławowie, młodzież biorąca udział w Światowych Dniach Młodzieży oraz wszyscy, którzy doświadczyli dobra ze strony księdza.
Była modlitwa, podziękowania a nawet łzy wzruszenia. Ksiądz Łukasz swoją służbę Bogu od soboty, 20 sierpnia pełni w Czernikowie. Przyjaciół we Władysławowie i Russocicach będzie miał jednak zawsze. Rzadko spotyka się człowieka, do którego tak bardzo lgną inni i od którego tak wiele można się nauczyć. Słowa i nauka płynąca od księdza Łukasza pozostaną w sercach jego przyjaciół, którzy tak wspaniale pożegnali go podczas mszy świętej.

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja