Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Młodzież ze szkół powiatu tureckiego wzięła udział w Biegach Przełajowych

Wysportowani młodzi ludzie wzięli dzisiaj, tj. 15 maja udział w biegach przełajowych, które odbyły się na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Uczestnicy inicjatywy nie tylko walczyli o tytuł mistrza, ale również pokonywali własne słabości.

W biegach przełajowych wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tureckiego. Oficjalne otwarcie odbyło się o godzinie 9.00 na stadionie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

- Witam wszystkich zgromadzonych na stadionie w Kaczkach Średnich. To jest stadion, który tak naprawdę kształtował Mistrzów Europy, Mistrzów Polski w lekkiej atletyce. Cieszę się bardzo, że wracają do nas tradycje sportowe- mówił podczas oficjalnego otwarcia dyrektor szkoły Krzysztof Świerk.

Młodych sportowców przywitał również starosta turecki Mariusz Seńko, który życzył zawodnikom wspaniałej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Wyniki rywalizacji podamy już niebawem.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja