Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Piękne słońce i wspaniała atmosfera podczas Integracyjnego Rajdu Turystyczno - Przyrodniczego

Piękna pogoda towarzyszyła dzisiaj, tj.13 uczestnikom Integracyjnego Rajdu Turystyczno – Przyrodniczego. W pełnym słońcu oraz wspaniałej atmosferze chętni wyruszyli, by przeżyć wspaniałą przygodę.

Za nami kolejny już Integracyjny Rajd Turystyczno – Przyrodniczy. Wszyscy uczestnicy zebrali się przed Świetlicą Wiejską w Kowalach Księżych.

Do pokonania były cztery trasy. Pierwsza przeznaczona była dla pieszych i mierzyła około 5 km, druga rowerowa - rodzinna około 12 km, trzecia to szkolna o długości około 19 km, czwarta natomiast to rowerowa dla zaawansowanych o długości 35 km.

Wyprawa zakończyła się Majówką Powiatową, która odbywała się w tym samym czasie w Kaczkach Średnich.

Uczestnicy zabawy otrzymali dyplomy, znaczek rajdowy oraz mogli posilić się pyszną grochówką oraz słodkościami.

Należy nadmienić, że celem rajdu było propagowanie czynnego wypoczynku, popularyzacja turystyki kwalifikowanej – pieszej i rowerowej, rozpowszechnianie turystyki rodzinnej oraz turystyki dla wszystkich, wspólne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz integracja środowisk społecznych poprzez poznanie się i realizację zadań rajdowych, poznawanie okolic i środowiska naturalnego naszego regionu, miłe chwile w dobrym towarzystwie.

Organizatorami przedsięwzięcia są Oddział PTTK w Turku, ZSR CKP w Kaczkach Średnich, Nadleśnictwo Turek, Gimnazjum w Słodkowie, Gminne Koło TPD w Galewie oraz Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia”.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja