Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: Noworoczny Koncert Operetkowy przyciągnął tłumy

Mieszkańcy powiatu tureckiego już po raz kolejny udowodnili, że kochają wykwintną muzykę. Podczas dzisiejszego (7 stycznia) Noworocznego Koncertu Operetkowego sala wypełniona była po brzegi. I mimo, że koncert odbył się w Tuliszkowie piękne głosy podziwiali nie tylko mieszkańcy miasta.

Bilety na Noworoczny Koncert Operetkowy, który odbył się w Tuliszkowie sprzedały się jak przysłowiowe świeże bułki. Hala Widowiskowo- Sportowa wypełniona była po brzegi. Miłośnicy wyśmienitych głosów tym razem mieli okazję nie tylko wysłuchać solistów scen poznańskich, ale również podziwiać duet baletowy.

Przed publicznością wystąpili między innymi Bartosz Kuczyk, Anna Bajerska- Witczak, Agnieszka Wawrzyniak oraz Jarosław Patycki. Wielkie głosy rozbrzmiały w hali unosząc dźwięki utworów napisanych przez największe sławy oraz kultowych kompozytorów.

Miłośnicy muzyki byli zachwyceni i z całą pewnością zapamiętają ten wieczór jeszcze długo.

 

 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja