Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Kolędy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Turku

Kolędujemy zespołowo – tak brzmiała myśl przewodnia koncertu świątecznego w wykonaniu podopiecznych Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Turku. W Klubie Barbórka, gdzie odbywało się wydarzenie rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy.

Święta tuż, tuż, a w ten magiczny klimat wprowadzili nas uczniowie turkowskiej Szkoły Muzycznej. Na scenie pojawili się: orkiestra dęta, zespół wiolonczelowy, klasa IV i orkiestra smyczkowa, duet fletowy, klasa VI, duet fortepianowy, klasa I, zespół skrzypcowy, klasa II, klasa V, trio klarnetowe, kwartet blaszany, nonet saksofonowy, kwartet saksofonowy oraz chór.


Wspólne kolędowanie było niezwykle udanym wydarzeniem. Przyciągnęło ono tłumy mieszkańców naszego miasta. Sala ożywiła się dźwiękami niesamowitej muzyki, a przybyli mogli podziwiać młodych i utalentowanych muzyków. Z pewnością umiliło to wszystkim oczekiwanie na Wigilijny dzień.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja