Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Lekkoatleci ZSR na Mistrzostwach Wielkopolski – powrót do gry

W czwartek 12 października na hipodromie Poznań-Wola odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski SZS w sztafetowych biegach przełajowych. Uczniowie z naszej szkoły prawo startu zapewnili sobie wygrywając wcześniej zawody powiatowe. 

Trasa w Poznaniu była bardzo wymagająca, szczególnie ostatni podbieg, który trzeba pokonać już na pełnym zmęczeniu. W rywalizacji wzięło udział blisko trzydzieści szkół z całej Wielkopolski. W tym zaszczytnym gronie Kaczki pokazały się z dobrej strony kończąc bieg na wysokiej dziewiątej pozycji. To duży progres, bowiem przez ostatnie lata nie udawało się nam zakwalifikować do finału wojewódzkiego. Rywalizację rozpoczął Patryk Sikora, kolejno po nim na trasę wyruszali: Kacper Urbaniak, Dominik Włodarczyk, Kamil Orligóra, Adrian Tubacki, Mateusz Piłatowski, Kamil Frątczak, Sebastian Stasiak, Seweryn Krygier, Adam Tomczyński. Rezerwowy zawodnik - Konrad Tubacki. Gratulujemy wszystkim udanego startu. Opiekun zespołu – Marcin Panfil.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.