Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wygraj bilety na występ Kabaretu Paranienormalni!

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! O tym przekonać możecie już niedługo w Turku. Tylko u nas do wygrania bilety ufundowane przez Agencję Artystyczną IDA ART.

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. To właśnie tutaj łączą się nowe perypetie bohaterów znanych fanom dobrej rozrywki w całej Polsce, z zupełnie nowymi wątkami i motywami odnoszącymi się do tych najbardziej bieżących. Żadne z aktualnych społecznych tematów nie umknie Paranienormalnym. Relacje międzyludzkie, zdrowy tryb życia i sport to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Nie zabraknie tych wszystkich, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani? Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.


Kabaret Paranienormalni do Turku zawita 7 października o godzinie 17.00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul.Parkowej.


A my rozdajemy bilety na to wyjątkowe wydarzenie! Do wygrania w naszym konkursie trzy podwójne zaproszenia ufundowane przez Agencję Artystyczną IDA ART.


Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Szczegóły poniżej:
http://www.iturek.net/Konkursy/paranienormalni

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja