Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo:Weź udział w biegu i „Pogoń Kaczora”

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej imprezie o charakterze rekreacyjno-sportowym. Zapewniamy, że zabawa będzie wspaniała. Wystarczy „Pogonić Kaczora” i mieć dobre nastawienie.

I Bieg Ekstremalny Pogoń Kaczora odbędzie się już dzisiaj, 1 czerwca 2017r.w ZSR CKP w Kaczkach Średnich.
Od godziny 11.00 czynne będzie biuro zawodów dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Bieg natomiast rozpocznie się o 12.00.
Start biegu głównego o godzinie 17.00 (biuro zawodów czynne od 15.00)

Trasa dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będzie miała długość około 3 km z ustawionymi przeszkodami, fragmenty trasy przebiegają przez tereny stadionu i lasu.

Trasa biegu głównego to około 6 km z ustawionymi przeszkodami, fragmentami trasy przebiegają przez tereny stadionu i lasu.
Trasa oznaczona taśmami, kierunkowskazami, wskazówkami, bez atestu PZLA (ze względu na charakter trasy).


Profil i nawierzchnia trasy wykluczają udział zawodników na wózkach i rolkach.

Impreza ma charakter otwarty, mogą w niej uczestniczyć osoby pełnoletnie jak i młodzież niepełnoletnia ( amatorzy i osoby zrzeszone w klubach sportowych).

Zgłoszenia elektroniczne poprzez formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: damianwdowinski@vp.pl prosimy wysyłać do dnia 30.05.2017r oraz w dniu zawodów w biurze zawodów opłata startowa osoby dorosłe 25 zł (opłata w dniu zawodów w biurze zawodów), osoby niepełnoletnie zwolnione są z opłaty. Uczestnicy podpisują oświadczenie o biegu na własną odpowiedzialność (zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność) młodzież do 18-go roku życia zobowiązana jest przedstawić pisemną zgodę rodziców na start w biegu.

Każdy zawodnik otrzymuje medal, numer startowy, wodę na trasie oraz napoje i posiłek regeneracyjny na mecie.

Organizatorem jest Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.


Zapraszamy!

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja