Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Przykona: Budowa skrzyżowania na drodze K-72 ruszy w czerwcu

Takie nadzieje ma wójt gminy Przykona Mirosław Broniszewski. Jednak termin ostatecznego podpisania dokumentacji i zgody na budowę według zapewnień władz wojewódzkich oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ma nastąpić 19 maja. Po dwutygodniowym uprawomocnieniu maszyny budowlane wjadą na przykońskie skrzyżowanie.

Przygotowanie dokumentacji na przebudowę skrzyżowania dróg Słonecznej i Szkolnej z drogą krajową K-72 w Przykonie trwa od listopada ubiegłego roku, a więc już poł roku. Konieczne było uzupełnienie dokumentacji, aby mogło być wydane pozwolenie na budowę.

- Teraz wszystkie znaki na niebie wskazują, że jest to ostateczna data i wreszcie budowa ruszy - mówił pełen optymizmu wójt, informując, że firma ma na wykonanie 60 dni, a więc w okresie letnim.

Dla bezpieczeństwa przejeżdżających z Turku w kierunku Uniejowa i Łodzi pojawią się więc utrudnienia, ale warto je przeczekać, bo skrzyżowanie to jest jednym z bardziej niebezpiecznych, w okolicach którego doszło do wielu drogowych tragedii.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja