Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Szybka pożyczka na prezent w 15 minut

Zbliża się ważna okazja, a ty nie masz pieniędzy na prezent? Nawet w ostatniej chwili możesz zaciągnąć szybką pożyczkę – w 15 minut gotówka trafi na twoje konto. Sprawdź, jak się o nią ubiegać.

Wiele osób jest zdania, że zaciąganie pożyczek, by sfinansować zakupu np. prezentów mija się z celem. Prawda jest jednak taka, że nie ma w tym nic złego – pod warunkiem terminowej spłaty zobowiązania oraz odpowiedniej sytuacji materialnej. Dlatego nawet 1,5 mln Polaków zaciąga szybkie chwilówki z przeznaczeniem m.in. na zakup prezentu. Szczególnie, że nowi klienci mają szansę na uzyskanie darmowych szybkich pożyczek gotówkowych, których RRSO wynosi 0%. W praktyce oznacza to zwrot pożyczonych środków bez konieczności dopłaty odsetek i prowizji. Pozwala to zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Zaś pożyczkobiorca nic na tym nie traci – pod warunkiem terminowej spłaty.


Wniosek złożysz w kilka minut
Jeśli poszukujesz szybkiej pożyczki w porównywarce Sowa Finansowa, wypełnienie wniosku zajmie ci zaledwie kilka minut. To zasługa uproszczonych procedur – nie trzeba dostarczać zaświadczenia o wysokości osiąganych dochodów czy zaświadczenia z zakładu pracy o zatrudnieniu. Wystarczy tylko podać najważniejsze dane osobowe oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego. W efekcie na cały proces składania wniosku będziesz potrzebować tylko 3 minut.


Krótki czas oczekiwania na decyzję
Szybka pożyczka oznacza także krótki czas oczekiwania na decyzję. Procedura weryfikacyjna trwa kilka minut. Firma pozabankowa sprawdza tożsamość pożyczkobiorcy, by zapobiec wyłudzeniom i oszustwom. Ponadto poznaje sytuację finansową oraz historię kredytową z przeszłości – korzystając z baz i rejestrów dłużników, cały proces zajmuje tylko chwilę.


Natychmiastowa wypłata pożyczki
Jeśli pożyczkobiorca przejdzie pozytywnie procedurę weryfikacyjną, otrzymuje środki we wnioskowanej kwocie. Przelew dokonywany jest na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Zwykle pieniądze trafiają na konto w ciągu kilku minut – pod warunkiem, że bank prowadzący rachunek pożyczkobiorcy jest zbieżny z bankiem prowadzącym konto pożyczkodawcy.


Warto przy tym podkreślić, że większość firm pozabankowych daje dostęp do szybkiej gotówki nie tylko w dni powszednie, ale również soboty i niedziele. Składając wniosek w weekend, także po 15 minutach można udać się na zakupy w celu wybrania idealnego prezentu na zbliżającą się okazję.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja