Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: Grzymiszew wspierał 25 finał WOŚP

Jak się okazuje nie tylko większe miasta mogą wspierać szlachetną inicjatywę, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączył się również Grzymiszew. Atrakcji było wiele i jak się okazało organizatorzy w wielu aspektach dorównali tym „większym”.

Całe przedsięwzięcie odbyło się z inicjatywy Samorządów Uczniowskich Gimnazjum oraz Zespołu Szkolno- Przedszkolnego. Opiekunki Julianna Cymmer, Beata Gorzkowska- Maleta, Marzena Mazurek, Wanda Chmielewska, Bożena Grzelak oraz Edyta Kosmowska wraz z uczniami wykonały przysłowiowy kawał dobrej roboty.
Obecni mieli okazję wziąć udział w licytacjach i zdobyć gadżety WOŚP, obrazy, pufę ubrania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Przybyli mogli zobaczyć pokaz udzielania pierwsze pomocy oraz otwarty trening karate przeprowadzony pod bacznym okiem Kamila Więcławka.


Wiele osób skosztowało przepysznych ciast, kawy herbaty czy waty cukrowej. Na dzieci i młodzież czekało malowanie twarzy, malowanie paznokci czy zmywalne tatuaże.


Częścią inicjatywy były występy artystyczne w wykonaniu uczniów i absolwentów Gimnazjum, Szkoły Podstawowej oraz maluchów.


Całość zakończono tradycyjnie Światełkiem Do Nieba. Należy nadmienić, że szkoły reprezentowało 10 wolontariuszy, którzy zbierali datki na rzecz WOŚP.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja